Kategorie: Wszystkie | ciekawostki | humor pozostałe | kawały/dowcipy | śmieszne historie
RSS

śmieszne historie

sobota, 22 maja 2010

Rodzice małej Margarity Tarantiny są treserami dzikich zwierząt. Umieścili swoją małą pociechę w klatce z aligatorami. Treserzy dostali dwa młode aligatory - Mishę oraz Mashę - tuż przed tym jak Rita przyszła na świat. Cała trójka była więc wychowywana razem i bardzo się polubiła. Do tego stopnia, że teraz nie odstępują się na krok i nię są w stanie wytrzymać bez siebie. Podczas tych 4 lat, krokodyle nigdy nie ugryzły, ani nawet nie zadrapały małej dziewczynki.

 

"Aligatory są drapieżnymi predatorami, ale są bardzo rozumnymi zwierzętami. Gady doskonale rozumieją, że Margarita jest tylko dzieckiem i nie wolno im jej skrzywdzić" mówi ojciec nietypowej rodziny - Sergey Terantin.

 

"Zwierzęta bardzo lubią małą, a ona to wykorzystuje. Rita szczególnie lubi Mishę. Może się do woli bawić jej łapą albo położyć się jej na grzbiecie. Masha jest trochę bardziej kapryśna i nie pozwoli dziewczynce na aż tak wiele"

 

Hmm sam nie wiem co sądzić o czymś takim. Niby faktycznie wszystko jest pięknie, fajnie i śmiesznie, ale co się stanie kiedy zwierzęta dorosną i dziki zwierzęcy instynkt weźmie górę? Już nie raz słyszałem takie historie o udomowionych dzikich zwierzętach. A wy jak myślicie? Dajcie znać w komentarzach.

 

Na zakończenie filmik z zabaw Rity ze swoimi "przybranymi siostrami"

 

 

 

piątek, 21 maja 2010

Pewnie niewielu z Was było kiedyś na pierwowzorze niezwykle popularnego basha. Mowa o QDB - Quote Database, który gromadzi śmieszne cytaty i teksty z IRC'a, komunikatorów, etc. Co ciekawe założeniem zarówno polskiego odpowiednika jak i samego pierwowzoru było ograniczenie się do specyficznego humoru informatycznego.

 

Humor informatycznyPo czasie bash.org bardzo rzadko robi od tego wyjątki natomiast bash.org.pl bardzo rzadko wrzuca cytaty informatyczne (a początkowo również taka była idea serwisu). Z drugiej strony ciężko się dziwić właścicielom rodzimego serwisu humorystycznego - jakby nie było polska kopia przerosła już popularnością sam oryginał. (Swoją drogą coś musi być chyba na rzeczy bo polskie demotywatory.pl również nie są autorskim pomysłem, a ich odwiedzalność parokrotnie przewyższa odwiedzalność oryginalnego despair.com)

 

Wracając do głównego wątku - aby przybliżyć Wam trochę specyfikę geek'owego humoru z bash.org wrzucam parę tłumaczeń z najlepszych tekstów:

 

hm. Zgubiłem maszynę... dosłownie ją _zgubiłem_ odpowiada na pingi, działa w pełni sprawnie. Po prostu nie potrafię odkryć gdzie u mnie w mieszkaniu ją zostawiłem

 

WSZYSCY MOŻECIE MI SSAĆ PAŁĘ
er.
hej.
Typowa literówka.
te klawisze są tuż obok siebie

 

 

 

get up
get on up
get up
get on up
and DANCE
* nmp3bot dances :D-<
* nmp3bot dances :D|-<
* nmp3bot dances :D/-<
<[SA]HatfulOfHollow>zostanę bogaty i sławny po tym jak wymyślę przyrząd pozwalający na dźganie ludzi w twarz przez internet
Aaaa.. przy okazji nieznanych serwisów rozrywkowych. Wspomniałem o bash'u, wspomniałem o demotywatorach, a czy słyszeliście o nowym polskim projekcie opartym o tekstowe demotywatory, czyli śmieszne i pechowe historie?