Blog > Komentarze do wpisu

Witam wszystkich odwiedzających

Czołem,

 

Witam wszystkich znajomych oraz nieznajomych, którzy celowo bądź też zupełnie przypadkowo trafili do mojego małego zakątka w internecie.

 

Na wstępie parę słów o mnie - jestem freelancerem pracującym z domu. Zajmuję się głównie programowaniem w C/C++ (tak wiem pewnie niewiele Ci to mówi) oraz w PHP/MySQL (zazwyczaj zajmuję się głębokimi bebechami serwisów a nie tym co jest widoczne gołym okiem).

 

Praca, pracą - a jaki jestem jako człowiek. Staram się być otwarty na wszystkich ludzi, oryginalne poglądy i odmienne poglądy. Jeszcze bardziej staram się być radosny i z poczuciem humoru odbierać otaczający mnie świat. A wychodzi mi to różnie...

 

Na swoim blogu chciałbym dostarczyć wam odrobinę rozrywki. Nie chcę zasypywać Was starymi i dobrze Wam znanymi filmikami, zdjęciami i kawałami - postaram się wyprodukować coś od siebie. Z drugiej strony uprzedzam, że na pewno będę czasem wrzucał materialsy z zagranicznych serwisów - jednakże postaram się aby nie były one znane w polskim internecie. Z przyczyn oczywistych humor może być często nacechowany informatycznie, ale mam wielką nadzieję, że wciąż będzie zrozumiały dla nie-geeków :)

 

Ktoś pewnie zapyta - po co nam kolejny blog rozrywkowy? Odpowiedź jest prosta: nie chcesz - nie zaglądaj. Ja ze swojej strony chciałbym pokazać, że wbrew stereotypom jest wielu otwartych i towarzyskich "komputerowców", schludnie wyglądających (tego akurat tutaj raczej nie zweryfikujecie) i naprawdę dających się polubić.

 

 

 

Geek Poster

piątek, 21 maja 2010, yafud

Czy znasz już tekstowe demotywatory Śmieszne wpadki z życia wzięte. Same zabawne autentyki.

Polecane wpisy